Profesjonalne usługi informatyczne
w Zakładach Opieki Zdrowotnej - NFZ

Szanowni Państwo, kierujemy do Państwa oryginalną ofertę współpracy mającą na celu wprowadzenie usprawnień w zarządzaniu Zakładami opieki zdrowotnej udzielającymi świadczeń w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pragniemy przekazać do Państwa dyspozycji profesjonalnie przygotowany personel posiadający długoletnie doświadczenie w branży IT opierające się w głównej mierze na budowaniu systemów komputerowych, tworzeniu oprogramowania, systemów internetowych, serwisowaniu sprzętu komputerowego jak również prowadzeniu szkoleń. Wiedza ta pozwoliła nam w profesjonalny sposób objąć swoją opieką pierwsze Zakłady opieki zdrowotnej w roku 2005. Od tej pory ogrom pracy poświęcamy obsłudze informatycznej jednostek służby zdrowia. Uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach oraz śledząc wszystkie wytyczne Narodowego Funduszu Zdrowia, gwarantujemy wysoką i niezawodną jakość naszych usług a współpraca z nami to pewność prawidłowo działającego pionu informatycznego w Państwa Zakładzie.

Kwalifikacje naszego personelu potwierdza wyższe wykształcenie informatyczne, długoletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie, uczestnictwo w szkoleniach i kursach oraz nieustanne analizowanie aktualności w Narodowym Funduszu Zdrowia. W dziale Zakres usług przedstawiamy ogólną charakterystykę naszej oferty, pragnąc serdecznie zaprosić Państwa do współpracy.